DORUČOVÁNÍ ZAKÁZEK Vzhledem k aktuálnímu exponovanému období prosím berte na zřetel, že doručení zakázek do druhého dne přepravními společnostmi není garantováno! V případě problému s doručením nás prosíme kontaktujte! Děkujeme za pochopení.

1738 Accord Royal 0,7l + Remy Martin VSOP 0,7l

Akce
Neohodnoceno
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Při zakoupení 1 lahve Rémy Martin Accord Royal 0,7l dostáváte jako dárek 1 lahev Rémy Martin VSOP 0,7 ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koňak 1738 Accord Royal představuje pravou kvalitu legendární směsi Rémy Martin, která již od roku 1724 zajišťuje domu Rémy Martin celosvětový úspěch.Francouzský král Ludvík XV. udělil v roce 1738 Rémy Martinovi velmi vzácné privilegium, a to vysázet nové vinice v době, kdy to bylo v celé Francii přísně zakázané. Francouzský vládce byl natolik okouzlen kvalitou a sofistikovaností těchto koňaků, že udělil Rémy Martinovi toto královské svolení pouhých 14 let poté, co vinice začala produkovat koňak.

Chuť je příjemně hřejivá a vyvážená. Klasický lehčí koňak, lahodný a elegantní.

Kořeny téhle lahůdky sahají až do roku 1927. Do dob, kdy sklepům Rémy Martin vládl André Renaud. Právě on stojí za zrodem VSOP koňaku téhle značky. V roce 2012 přišel čas na jeho znovuzrození v podobě Mature Cask Finish.

Ultrajemný koňak Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish stojí na dvakrát destilovaných vínech z vyhlášených vinařských oblastí Grande a Petite Champagne o stáří 4-15 let. Jejich směs si pak ještě rok odpočine ve více než 20letých sudech z limousinského dubu, kde získá jantarově zlatou barvu a typické aroma.

Po přivonění ucítíte vanilku, která je podpisem zrání v sudech. Přidávají se zralé meruňky, pečená jablka a jemné květinové noty. Na patře balancuje mezi tóny zralého ovoce a jemným dotykem lékořice. Chuť je plná, skvěle vyvážená a kulatá.

VSOP Mature Cask Finish je univerzální záležitost. Vychutnáte si ho jen tak při pokojové teplotě, na ledu, namražený i v koktejlech. Zkuste ho doplnit třeba zázvorovou limonádou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: