Baron Hildprandt Zralá švestka 0,7l 40%

599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Rodinná palírna Barona Hildprandta má za sebou pořádně pohnutou historii. Rodové motto “Přes překážky ke slávě” se naplnilo více, než kdokoli čekal.Svobodní pánové z Hildprandtu k nám přišli už s rodem Habsburků a usadili se na vodním zámku v Blatné. Naštěstí pro nás patřila k zámku i budova pivovaru a lihovaru. Netrvalo to dlouho a z tamních bran se začala linout božská vůně ovocných pálenek. Psal se konec 19. století a pro milovníky kvalitních destilátů to vypadalo velmi slibně.Pak ale zasáhle druhá světová válka, Hildprandtové přišli o veškerý majetek a museli se vystěhovat ze země. Budova dlouhá léta chátrala a do rukou svých právoplatných majitelů se vrátila až v restituci v roce 1992. Rodina navázala tam, kde před roky začala a po překážkách si pálenky pod značkou Baron Hildprandt konečně vydobyly i tu slávu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baron Hildprandt Zralá švestka 40% 0,7 l   Jsou výsledkem kombinace stařeného destilátu, vody a extraktu ze sušeného ovoce a to hrušky, švestky a maliny. Pro přípravu destilátu se používá ovoce od ověřených dodavatelů z ovocných sadů v Chelčicích a Lhenicích a dvoustupňová kotlíková destilace. Pro staření se vybírá jen ten nejkvalitnější destilát, který dále leží jeden rok v sudech z českého dubu. Voda, která se používá, pochází z vlastních, 35 metrů hlubokých blatenských studní. Prochází demineralizací, proto se hotový nápoj nemusí vymražovat. Přírodní aroma vzniká macerací zralého sušeného ovoce, které se nakládá do 62 procentního destilátu. Výsledný nápoj, po smíchání destilátu, vody a macerátu, se pak ještě dva až tři měsíce dostařuje.   Obsah láhve: 0,7 l Obsah alkoholu: 40% Země původu: ČR

V téhle luxusní lahvi najdete velejemný destilát z těch nejlepších jihočeských švestek. Ty prošly několikanásobnou destilací a pak si ještě rok odpočinuly v sudech z českého dubu. Výsledkem je vyvážená polosladká pálenka s výraznou ovocnou chutí, která vám na patře zůstane příjemně dlouho po dopití posledního doušku.

Vychutnejte si aristokratickou švestku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.