DORUČOVÁNÍ ZAKÁZEK Vzhledem k aktuálnímu exponovanému období prosím berte na zřetel, že doručení zakázek do druhého dne přepravními společnostmi není garantováno! V případě problému s doručením nás prosíme kontaktujte! Děkujeme za pochopení.

Havana Club Máximo 0,5 l

Novinka
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
200 HCMX050
35 500 Kč 29 338,84 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Havana Club Máximo Extra Anejo se považuje za vrcholný výraz kubánského rumu, který je výsledkem jedinečné historie výroby rumu na Kubě. Vyrábí se unikátním pomalým procesem ze směsi nejkvalitnějších a nejvzácnějších ročníků, které zrály ve sklepích Havana Club. Následně se stáčí do karaf z křišťálového, ručně foukaného skla. Vychází v limitované edici 1000 lahví ročně. Obsah alkoholu 40 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Značka Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: