DORUČOVÁNÍ ZAKÁZEK Vzhledem k aktuálnímu exponovanému období prosím berte na zřetel, že doručení zakázek do druhého dne přepravními společnostmi není garantováno! V případě problému s doručením nás prosíme kontaktujte! Děkujeme za pochopení.

Jack Daniel's mini 0,05l 40%

Neohodnoceno
55 Kč 45,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Prokapává se přes více než třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného,To dodává nápoji charakteristickou chuť a vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení Jack Daniel's 0,7l Music box. Jediné místo, kde se Jack Daniel´s Tennessee Whiskey vyrábí je městečko Lynchburg v americkém státě Tennessee. Pan Jack Daniel v jeho 16-ti letech zaregistroval svoji palírnu jako první a tímto má palírna Jack Daniel Distillery statut nejstarší registrované palírny v USA. Stejně jako ostatní značky se vyrábí z vody, kukuřice, žita a ječmenného sladu. Jako jediná na světě se ale pak nechává prokapávat přes více než třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného, který dodává tomuto nápoji charakteristickou chuť a vůni. Poté je whiskey stáčena do vypalovaných sudů z amerického bílého dubu a je uložena ke zrání.  Informace  Obsah láhve: 0,7 l Obsah alkoholu: 40 %  Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: