DORUČENÍ VÁNOCE: U objednávek provedených do 17. 12. do 20:00 garantujeme doručení do Vánoc.

Metaxa Angels Treasure 0,7l + Metaxa Private Reserve 0,7l

Akce
Neohodnoceno
Značka: Metaxa
3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
Skladem (30 ks)

Při zakoupení jedné lahve Metaxa Angels Treasure 0,7l získáváte jako dárek jednu lahev Metaxa Private Reserve 0,7 a to je fajn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lihoviny po celém světě leží a stárnou v sudech ovlivněných okolním, obvykle vlhkým prostředím. Během této doby se ze sudu odpařuje větší množství alkoholu než vody, takže stářením podíl alkoholu v nápoji klesá. Z toho, co ze sudu vyprchá se mohou těšit pouze andělé, proto se mu říká "angel's share". Ve sklepích Metaxa je však nízká vlhkost a stabilní teplota. Andělé si vezmou větší podíl vody a nám zanechají koncentrovanější směs zralých muškátových vín a špičkových destilátů, zrajících celá desetiletí, jejichž spojením vzniká jediná svého druhu, Metaxa Angels' Treasure.

Metaxa Private Reserve. Při vyrábění této jedinečné lihoviny si Metaxa master Constantinos Raptis vybírá muškátová vína, která nejlépe vyzrála, a smísí je se znamenitými vinnými destiláty, jež trpělivě zrály v dubových sudech ve sklepích Metaxa. Metaxa Private Reserve vznikne za rok pouze v jediné várce. V okamžiku svého zrodu tato várka pojme ingredience, které jsou na absolutním vrcholu kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: