DORUČOVÁNÍ ZAKÁZEK Vzhledem k aktuálnímu exponovanému období prosím berte na zřetel, že doručení zakázek do druhého dne přepravními společnostmi není garantováno! V případě problému s doručením nás prosíme kontaktujte! Děkujeme za pochopení.

Slivovice bílá 0,5l 45% + 2x sklo

Neohodnoceno
365 Kč 301,65 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Bílá slivovice je nejznámější český ovocný destilát, který pro vás ve Vizovicích připravuje RUDOLF JELÍNEK z toho nejlepšího švestkového kvasu již od 19. století. Výrobní postupy si naši palírníci předávají z generace na generaci a spolu s nejmodernějšími technologiemi jsou zárukou nejvyšší kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slivovice bílá 45% 0.5l +2xsklo

Při výrobě bílé Jelínkovy slivovice dodržujeme mnohaleté tradice. Ty požadují, aby vyzrálý švestkový kvas prošel trojstupňovou destilací, díky které dosahuje slivovice dokonalé jemnosti. Pecky zůstávají celou dobu přítomny v kvasu, aby vzniklému nápoji dodaly specifickou chuť třísloviny. Právě pecky v kvasu spolu s tříletým zráním dodávají slivovici jemnou, zaoblenou chuť ovoce s příjemným podtónem uleželého destilátu. 

Slivovici podáváme při teplotě odpovídající okolí, neboť jen tak lze dosáhnout plného rozvinutí její chuti i vůně. 

Dáváte-li přednost netypickým nápojům, určitě vás osloví zlatá slivovice, která získává svoji chuť a barvu díky zrání v kádích z dubu. Náš sortiment rozšiřují dlouhodobě zrající destiláty, jako je například několik variant košer slivovice: 10 letá zlatá košer slivovice nebo klasická 5letá košer slivovice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: