Slivovice Kosher bílá plech 0,7l 50%

710 Kč 586,78 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

I slivovice může být košer. A RUDOLF JELÍNEK vám tento unikát, který v sobě spojuje přísná pravidla a valašskou tradici, přináší v pět let uzrálé podobě. Kombinace tradičních výrobních postupů spolu s dohledem zástupců americké Orthodox Union a pět let zrání je jistou zárukou té nejvyšší kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento čirý destilát s nasládle mandlovým aroma pecek a jemnou, ovocnou chutí připravují vizovičtí palírníci za použití nejmodernějších technologií a pod dohledem zástupců židovské organizace udílející košer certifikát. Výrobní zařízení musí být před započetím výroby vykošerováno, tzv. vypláchnuto teplou a studenou vodou. K tomu, abyste si plně vychutnali jeho kvalitu, však nemusíte být příslušníky židovské komunity. Exkluzivitu tohoto destilátu podtrhuje luxusní balení.Právě pětiletá košer slivovice stála na počátku výroby košer produktů v roce 1934, kdy se po skončení prohibice úspěšně rozběhl export do USA.  Díky tomu se tato slivovice stala světoznámou a dodnes je nejznámějším košer destilátem v naší nabídce.Pro plné rozvinutí vůně i chuti doporučujeme vychutnávat slivovici při pokojové teplotě.

Pro náročnější z vás jsme připravili 5letou zlatou košer slivovici. Dáváte-li přednost jednoduchosti, z našeho sortimentu oceníte slivovici bílou. Pokud hledáte místní specialitu, vyzkoušejte Vizovickou slivovici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.