DORUČOVÁNÍ ZAKÁZEK Vzhledem k aktuálnímu exponovanému období prosím berte na zřetel, že doručení zakázek do druhého dne přepravními společnostmi není garantováno! V případě problému s doručením nás prosíme kontaktujte! Děkujeme za pochopení.

Yuzu 400g

Novinka Tip
4 hodnocení
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Skladem (66 ks)

Citrus yuzu je cenným zdrojem vitamínu C a antioxidantů, čerstvé yuzu dokonce obsahuje třikrát více vitamínu C než citrón. Cesta tohoto zázračného ovoce začíná v Jižní Koreji, kde ho farmáři zpracovávají tradiční metodou používanou již přes tisíc let – yuzu, cukr a med. Díky této metodě zpracování si yuzu přirozeně uchovává své benefity. Na přípravu jednoho čaje nebo jedné limonády odměř 40 g yuzu (cca 2 lžíce) a zalij vodou. Je to hračka!

TIP: Při využití yuzu v kuchyni se fantazii meze nekladou. Vyzkoušej ho v různých alkoholických i nealkoholických nápojích, nebo třeba s toustem a máslem, přidej ho do perníku, nebo udělej marinádu na kuřecí křidýlka. Budeš koukat, jaká to je dobrota!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chceš yuzu zatím jen vyzkoušet? Nebo někoho potěšit chutným a originální dárkem? Pak je nejmenší balení Yuzu tea ideální! Ale pozor! Chuť yuzu je návyková a příště pravděpodobně sáhneš po větší velikosti!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: